19 %
Kolekcja Sensation
PERCEPTION JODEŁKA KLIK 6 MM
Podłoga stworzona z myślą o wnętrzach o ciepłym, przytulnym charakterze. Winylowa podłoga w jodełkę na klik z takimi atutami jak wodoodporność, oraz montaż w systemie klik, przyjazny dla DIY.
129,01 zł/m²159,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 126,04 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 0.977 m²
1 opakowanie = 0.977m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Perception Jodełka Klik to podłoga, która po cichu zmienia sposób, w jaki czujesz swoje wnętrze: dodaje mu ciepła i przytulności, sprawiając, że staje się bardziej gotowe na codzienne życie. To starannie dobrana winylowa podłoga w jodełkę, która ma być spokojnym tłem, a jednocześnie dodać wnętrzu charakteru. Za tym wrażeniem stoi miękkie, ciche odczucie pod stopami jak na podłogę winylową, pełna wodoodporność (idealna do kuchni, przedpokoju i pomieszczeń mocno użytkowanych), montaż w systemie klik, z którym poradzi sobie także doświadczony majsterkowicz, oraz łatwa pielęgnacja przy użyciu zwykłych środków do sprzątania.
Kluczowe cechy
Imitacja drewna typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Wodoodporny
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 103.3 mm |
| Długość | 590.5 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.7 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Wzór drewna, Zintegrowane wygłuszenie, Synchronizowane tłoczenie |
| Kolor | Jasna Biel |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Sensation |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Pływająca |
| Łączenie | Uniclic® |
| Konstrukcja | Podłoga SPC LVT typu click |
| Gwarancja | 30 lat |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 38 |
| Numer artykułu | LTCHW2501-103 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz PERCEPTION JODEŁKA KLIK w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.




