18 %
Kolekcja Sensation
PERCEPTION JODEŁKA FRANCUSKA (CHEVRON) KLIK 6 MM
Jodełka francuska (Chevron) w jasnoszarych odcieniach, z subtelną różnorodnością i czystą powierzchnią drewna. Spokojna baza dla stylu minimalistycznego.
138,99 zł/m²169,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 187,78 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 1.351 m²
1 opakowanie = 1.351m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Perception Jodełka francuska (Chevron), gdzie każde usłojenie szepcze o majestacie natury i zaprasza do zanurzenia się w esencji luksusu. Subtelne przejścia w jasnoszarych odcieniach oferują delikatne zróżnicowanie, które współgra z czystą i spokojną powierzchnią drewna, idealne do stworzenia podstawy minimalistycznej aranżacji wnętrz.
Kluczowe cechy
Imitacja drewna typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Wodoodporny
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 145 mm |
| Długość | 665.4 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.7 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę francuską |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Wzór drewna, Zintegrowane wygłuszenie, Synchronizowane tłoczenie |
| Kolor | Jasna Biel |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Sensation |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Pływająca |
| Łączenie | Uniclic® |
| Konstrukcja | Podłoga SPC LVT typu click |
| Gwarancja | 30 lat |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 38 |
| Numer artykułu | LTCCW2501-145 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz PERCEPTION JODEŁKA FRANCUSKA (CHEVRON) KLIK w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.




