18 %
Kolekcja Sensation
PERCEPTION DESKA KLIK 6 MM
Idealna baza, jeśli szukasz ciepłym, przytulnym charakterze w domu. Winylowa deska na klik z takimi atutami jak wodoodporność, oraz montaż w systemie klik, przyjazny dla DIY.
139,00 zł/m²169,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 243,53 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 1.752 m²
1 opakowanie = 1.752m²
Chwilowo brak w magazynie, przewidywany powrót na stan 1 maja
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Wyobraź sobie, że wchodzisz do pomieszczenia, które po prostu jest „jak trzeba”: spokojne, uporządkowane, o ciepłym, przytulnym charakterze. Perception Deska Klik została zaprojektowana dokładnie z tą myślą. To starannie dobrana winylowa deska, która ma być spokojnym tłem, a jednocześnie dodać wnętrzu charakteru. Za tym wrażeniem stoi miękkie, ciche odczucie pod stopami jak na podłogę winylową, pełna wodoodporność (idealna do kuchni, przedpokoju i pomieszczeń mocno użytkowanych), montaż w systemie klik, z którym poradzi sobie także doświadczony majsterkowicz, oraz łatwa pielęgnacja przy użyciu zwykłych środków do sprzątania.
Kluczowe cechy
Imitacja drewna typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Wodoodporny
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 241.3 mm |
| Długość | 1815 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.7 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Wzór drewna, Deska XXL, Zintegrowane wygłuszenie, Synchronizowane tłoczenie |
| Kolor | Jasna Biel |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Sensation |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Pływająca |
| Łączenie | Uniclic® |
| Konstrukcja | Podłoga SPC LVT typu click |
| Gwarancja | 30 lat |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 38 |
| Numer artykułu | LTCLW2501-241 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz PERCEPTION DESKA KLIK w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.