19 %
Bestseller
Kolekcja Nature
OULANKA KLIK 6 MM
Podłoga, po którą klienci wracają, gdy chcą ciepłym, przytulnym charakterze. Winylowa deska na klik z takimi atutami jak wodoodporność, oraz montaż w systemie klik, przyjazny dla DIY.
129,00 zł/m²159,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 272,19 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.11 m²
1 opakowanie = 2.11m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Pierwsze wrażenie przy Oulanka Klik to atmosfera: ciepła, przytulna i dopracowana, dzięki której pomieszczenie od razu wydaje się bardziej kompletne. To jeden z naszych najczęściej wybieranych modeli: winylowa deska, po którą sięgają osoby szukające bezpiecznego, ale wciąż pięknego rozwiązania. Za tym wrażeniem stoi miękkie, ciche odczucie pod stopami jak na podłogę winylową, pełna wodoodporność (idealna do kuchni, przedpokoju i pomieszczeń mocno użytkowanych), montaż w systemie klik, z którym poradzi sobie także doświadczony majsterkowicz, oraz łatwa pielęgnacja przy użyciu zwykłych środków do sprzątania.
Kluczowe cechy
Imitacja drewna typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Wodoodporny
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 218 mm |
| Długość | 1210 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.55 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Wzór drewna, Zintegrowane wygłuszenie |
| Kolor | Odcienie Dębu |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Nature |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Pływająca |
| Łączenie | Click5G |
| Konstrukcja | Podłoga SPC LVT typu click |
| Gwarancja | 30 lat w zastosowaniach domowych / 15 lat w komercyjnych |
| Numer artykułu | LTCLW2110-218 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz OULANKA KLIK w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.