21 %
Listwy wykończeniowe
LISTWA SCHODOWA DĄB
Profil schodowy stosuje się tam, gdzie podłoga dochodzi do schodów, aby zapewnić zakończenie bez różnicy poziomów. Ten profil schodowy integruje się z Kährs Original dzięki złączu Woodloc®.
149,01 zł/m189,00 zł/m
Ceny z VATCena za opakowanie 178,81 zł
Ilość
m
szt.
Razem: 1.2 m
1 opakowanie = 1.2m
100+ m na stanie
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wygląd i wzór | |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Kolor | Odcienie Dębu |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Listwy wykończeniowe |
| Mouldings sub-type | Solid Woodloc Stairnose 60x35 mm |
| Mouldings type | Stairnoses |
| Wymiar profilu | 60x35 mm |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Długość | 1200 mm |
| Numer artykułu | 7028012EK10 |