34 %
LT Listwy przypodłogowe
LISTWA PRZYPODŁOGOWA VISION 16X40 MM
Listwa przypodłogowa, która dodaje nowoczesnego akcentu twojej podłodze Kährs.
19,00 zł/m29,00 zł/m
Ceny z VATCena za opakowanie 45,60 zł
Ilość
m
szt.
Razem: 2.4 m
1 opakowanie = 2.4m
96 m na stanie
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 16 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Kolor | Chłodna Szarość |
| Item Surface Colour | Vision |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | LT Listwy przypodłogowe |
| Skirtings sub-type | Digital Printed Skirting 16x40 mm |
| Skirtings type | Digital Printed foiled skirtings |
| Numer artykułu | 722164024LTVI |