34 %
Listwy przypodłogowe
LISTWA PRZYPODŁOGOWA DĄB SMOKE 19X40 MM
Fornirowana listwa przypodłogowa, która nada nowoczesny charakter Twojej podłodze Kährs.
19,00 zł/m29,00 zł/m
Ceny z VATCena za opakowanie 45,60 zł
Ilość
m
szt.
Razem: 2.4 m
1 opakowanie = 2.4m
96 m na stanie
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 19 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Kolor | Miedziany Brąz |
| Item Surface Colour | Fredrik/Palazzo Fumo/Smoke |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Listwy przypodłogowe |
| Skirtings sub-type | Veneered Skirting 19x40 mm |
| Skirtings type | Veneered Skirtings |
| Numer artykułu | 70244024REK09 |