Listwy wykończeniowe
LISTWA L ORZECH
Listwa zakończeniowa służy do uzyskania estetycznego przejścia na styku ze stałymi połączeniami.
107,25 zł/m
Ceny z VATCena za opakowanie 257,41 zł
Ilość
m
szt.
Razem: 2.4 m
1 opakowanie = 2.4m
100+ m na stanie
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 38 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Wysokość | 22 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wykończenie powierzchni | Lakier satynowy |
| Gatunek drewna | Orzech |
| Kolor | Delikatny Brąz |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Listwy wykończeniowe |
| Mouldings sub-type | Solid Wood Cover Strip 38x22 mm |
| Mouldings type | EdgeMouldings |
| Numer artykułu | 7020024VA50 |