62 %
Kolekcja Lux
JESION STREAM 226
Jesion Stream to podłoga z desek z szarym pigmentem, lakierowana ultramatowo, z naturalnym zróżnicowaniem barwy. Ciemna twardziel w połączeniu z jasną bielą drewna tworzy podłogę o wyrazistym charakterze. Może zawierać duże sęki. Szczotkowana, z mikrofazą na krawędziach.
219,00 zł/m²569,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 556,26 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.54 m²
1 opakowanie = 2.54m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Jesion Stream to pigmentowana na szaro, ultramatowo lakierowana deska/1-pasmowa ze zróżnicowaniem barwy. Ciemny brązowy rdzeń drewna w połączeniu z jasną bielą drewna tworzy podłogę o wyrazistym charakterze. Może zawierać duże sęki. Szczotkowana z mikrofazowanymi krawędziami.
Kluczowe cechy
Wyprodukowano w Szwecji
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 187 mm |
| Długość | 2266 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Lakier ultramatowy |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Chłodna Szarość |
| Gatunek drewna | Jesion |
| Klasyfikacja | Żywy |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Lux |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5S |
| Konstrukcja | 3-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 4,0 |
| Materiał rdzenia | Sosna / świerk / olcha |
| Resandable | 2-3 times |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 34 |
| Numer artykułu | 151N8AAKH4KW220 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz JESION STREAM w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.