18 %
Kolekcja Sensation
INTENTION JODEŁKA FRANCUSKA (CHEVRON) KLIK 6 MM
Dobry wybór, gdy chcesz wprowadzić do wnętrza ciepłym, przytulnym charakterze. Winylowa podłoga w jodełkę francuską (chevron) na klik z takimi atutami jak wodoodporność, oraz montaż w systemie klik, przyjazny dla DIY.
138,99 zł/m²169,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 187,78 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 1.351 m²
1 opakowanie = 1.351m²
Brak w magazynieZobacz powiązane produkty
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Wyobraź sobie, że wchodzisz do pomieszczenia, które po prostu jest „jak trzeba”: spokojne, uporządkowane, o ciepłym, przytulnym charakterze. Intention Jodełka Francuska Chevron Klik została zaprojektowana dokładnie z tą myślą. To starannie dobrana winylowa podłoga w jodełkę francuską (chevron), która ma być spokojnym tłem, a jednocześnie dodać wnętrzu charakteru. Za tym wrażeniem stoi miękkie, ciche odczucie pod stopami jak na podłogę winylową, pełna wodoodporność (idealna do kuchni, przedpokoju i pomieszczeń mocno użytkowanych), montaż w systemie klik, z którym poradzi sobie także doświadczony majsterkowicz, oraz łatwa pielęgnacja przy użyciu zwykłych środków do sprzątania.
Kluczowe cechy
Imitacja drewna typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Wodoodporny
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 145 mm |
| Długość | 665.4 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.7 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę francuską |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Wzór drewna, Zintegrowane wygłuszenie, Synchronizowane tłoczenie |
| Kolor | Miedziany Brąz |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Sensation |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Pływająca |
| Łączenie | Uniclic® |
| Konstrukcja | Podłoga SPC LVT typu click |
| Gwarancja | 30 lat |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 20 |
| Numer artykułu | LTCCW2505-145 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz INTENTION JODEŁKA FRANCUSKA (CHEVRON) KLIK w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.