19 %
Kolekcja Sensation
INTENTION CLICK HERRINGBONE (JODEŁKA) 6 MM
Jodełka w cieplejszej i ciemniejszej tonacji, kontrastująca z miodowym dębem. Sęki i pęknięcia nadają autentyczny, lekko rustykalny charakter.
129,01 zł/m²159,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 126,04 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 0.977 m²
1 opakowanie = 0.977m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Deska z serii Intention Herringbone ma cieplejszą nutę i ciemniejszy ton w kontraście z miodową barwą dębu, która charakteryzuje tę stylistykę. Naturalne akcenty, takie jak sęki i pęknięcia, podkreślają autentyczny, lekko rustykalny charakter podłogi. Taki zastaw cech buduje autentyczną i zapraszającą atmosferę.
Kluczowe cechy
Imitacja drewna typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Wodoodporny
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 103.3 mm |
| Długość | 590.5 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.7 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Wzór drewna, Zintegrowane wygłuszenie, Synchronizowane tłoczenie |
| Kolor | Miedziany Brąz |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Sensation |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Pływająca |
| Łączenie | Uniclic® |
| Konstrukcja | Podłoga SPC LVT typu click |
| Gwarancja | 30 lat |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 20 |
| Numer artykułu | LTCHW2505-103 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz INTENTION CLICK HERRINGBONE (JODEŁKA) w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.