18 %
Kolekcja Sensation
ILLUSION DESKA KLIK 6 MM
Deska z serii Illusion przewyższa wszelkie oczekiwania. Każda deska ma bogaty i głęboki naturalny odcień dębu w złocistobrązowych tonach z delikatnie rustykalnym wyglądem drewna. Taka stylistyka z łatwością stworzy przytulny i komfortowy klimat.
139,00 zł/m²169,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 243,53 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 1.752 m²
1 opakowanie = 1.752m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Deska z serii Illusion przewyższa wszelkie oczekiwania. Każda deska ma bogaty i głęboki naturalny odcień dębu w złocistobrązowych tonach z delikatnie rustykalnym wyglądem drewna. Taka stylistyka z łatwością stworzy przytulny i komfortowy klimat.
Kluczowe cechy
Imitacja drewna typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Wodoodporny
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 241.3 mm |
| Długość | 1815 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.7 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Wzór drewna, Deska XXL, Zintegrowane wygłuszenie, Synchronizowane tłoczenie |
| Kolor | Ciepły Jasny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Sensation |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Pływająca |
| Łączenie | Uniclic® |
| Konstrukcja | Podłoga SPC LVT typu click |
| Gwarancja | 30 lat |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 31 |
| Numer artykułu | LTCLW2504-241 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz ILLUSION DESKA KLIK w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.