19 %
Kolekcja Sensation
FUSION CLICK HERRINGBONE (JODEŁKA) 6 MM
Wzór jodełki w jasnym, blond odcieniu z miodowymi podtonami i spokojnym rysunkiem drewna. Nadaje poczucie ponadczasowej elegancji.
129,01 zł/m²159,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 126,04 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 0.977 m²
1 opakowanie = 0.977m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Niech Fusion Jodełka obudzi twoje zmysły, tam gdzie ponadczasowe piękno spotyka się ze współczesną elegancją, tworząc przestrzenie emanujące harmonią i stylem. Fusion oferuje przyjemny, jasny blond odcień z miodowymi tonami, a w połączeniu ze spokojnym, naturalnym wyglądem drewna powstaje podłoga, która nadaje każdemu wnętrzu poczucie luksusu i elegancji.
Kluczowe cechy
Imitacja drewna typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Wodoodporny
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 103.3 mm |
| Długość | 590.5 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.7 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Wzór drewna, Zintegrowane wygłuszenie, Synchronizowane tłoczenie |
| Kolor | Ciepły Jasny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Sensation |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Pływająca |
| Łączenie | Uniclic® |
| Konstrukcja | Podłoga SPC LVT typu click |
| Gwarancja | 30 lat |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 39 |
| Numer artykułu | LTCHW2502-103 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz FUSION CLICK HERRINGBONE (JODEŁKA) w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.