19 %
Bestseller
Kolekcja Studio
DĄB STUDIO AB MAT
Podłoga stworzona z myślą o wnętrzach o ciepłym, przytulnym charakterze. 2-warstwowa dębowa podłoga w formacie studio z takimi atutami jak możliwość ponownego cyklinowania.
249,00 zł/m²309,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 512,93 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.06 m²
1 opakowanie = 2.06m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Wyobraź sobie, że wchodzisz do pomieszczenia, które po prostu jest „jak trzeba”: spokojne, uporządkowane, o ciepłym, przytulnym charakterze. Dąb Studio Ab Mat została zaprojektowana dokładnie z tą myślą. To starannie dobrana dębowa podłoga w formacie studio, która ma być spokojnym tłem, a jednocześnie dodać wnętrzu charakteru. Za tym wrażeniem stoi konstrukcja o grubości 9–11 mm, możliwość cyklinowania 3–4 razy, dzięki czemu podłoga może towarzyszyć Ci przez kolejne etapy życia wnętrza, oraz łatwa pielęgnacja przy użyciu zwykłych środków do sprzątania.
Kluczowe cechy
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 70 mm |
| Długość | 490 mm |
| Grubość | 11 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Właściwości | Gładka |
| Kolor | Odcienie Dębu |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Spokojny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Studio |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona |
| Łączenie | Tongue & Groove |
| Konstrukcja | 2-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Lamela sosnowa |
| Resandable | 2 times |
| Numer artykułu | 111PABEK09KE050 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB STUDIO AB MAT w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.


