51 %
Kolekcja Piazza
DĄB PIAZZA CD BIAŁY ŚLADY PO PILE 11 MM
239,00 zł/m²486,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 619,01 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.59 m²
1 opakowanie = 2.59m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Parkiet z klepek w większym formacie, który można układać w wielkoformatową jodełkę. Montaż poprzez klejenie do podłoża, na pióro-wpust. Wymaga olejowania bezpośrednio po ułożeniu.
Kluczowe cechy
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 180 mm |
| Długość | 1800 mm |
| Grubość | 11 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Olej |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Ciepły Jasny |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Żywy |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Piazza |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona |
| Łączenie | Tongue & Groove |
| Konstrukcja | 2-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Resandable | 2 times |
| Numer artykułu | 111PCDEKFUKE180 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB PIAZZA CD BIAŁY ŚLADY PO PILE w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.