20 %
Bestseller
Kolekcja Capital
DĄB PARIS ULTRAMAT 226
Szerokie deski i jeden z naszych bestsellerów, idealny do jasnych, ciepłych wnętrz. Wykonana z wysokiej jakości, trójwarstwowego dębu podłoga może być cyklinowana, co pozwala odświeżać jej powierzchnię z biegiem lat, a montaż na klik jest szybki i przyjazny dla majsterkowiczów.
529,00 zł/m²659,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 1343,66 zł
Długość
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.54 m²
1 opakowanie = 2.54m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Subtelne, jasne odcienie dębu łączą się z czystą, bieloną kolorystyką w tej jednolamelowej podłodze z kolekcji Capital. Starannie wyważona różnorodność barw między deskami tworzy spokojny, harmonijny efekt, a najwyższej jakości drewno dębowe oraz delikatne szczotkowanie wydobywają rysunek słojów i naturalną fakturę drewna, bez wrażenia nadmiaru. Ultra matowy, pochłaniający światło lakier nadaje powierzchni wygląd świeżo przetartego drewna, redukując refleksy i jednocześnie chroniąc podłogę przed codziennym użytkowaniem. Czterostronna mikro faza podkreśla każdą deskę, nadając całości klasyczny wygląd szerokiej deski. Trójwarstwowa konstrukcja pozwala na cyklinowanie, dzięki czemu podłogę można z łatwością odnawiać i dopasowywać do zmieniającego się wnętrza przez wiele lat.
Kluczowe cechy
Wyprodukowano w Szwecji
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
Kolor i charakter DĄB PARIS ULTRAMAT
DĄB PARIS ULTRAMAT to połączenie paryskiej elegancji z naturalnym spokojem skandynawskiego designu. Jasne, subtelnie bielone odcienie dębu i ultramatowe wykończenie tworzą ciepłą, harmonijną bazę dla wnętrz pełnych światła. To podłoga, która podkreśla architekturę przestrzeni i nadaje jej ponadczasowy charakter.





O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 187 mm |
| Długość | 2266 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Lakier ultramatowy |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Ciepły Jasny |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Spokojny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Capital |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5S |
| Konstrukcja | 3-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Lamela sosnowo-świerkowa |
| Resandable | 2-3 times |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 38 |
| Numer artykułu | 151N4AEK4JKW220 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB PARIS ULTRAMAT w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.