19 %
Kolekcja Life Authentic Plank
DĄB NUTMEG DESKA FORNIR
Dobry wybór, gdy chcesz wprowadzić do wnętrza ciepłym, przytulnym charakterze. Dębowa deska z fornirem z takimi atutami jak montaż w systemie klik, przyjazny dla DIY.
219,00 zł/m²269,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 585,82 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.675 m²
1 opakowanie = 2.675m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Wyobraź sobie, że wchodzisz do pomieszczenia, które po prostu jest „jak trzeba” – spokojne, uporządkowane, o ciepłym, przytulnym charakterze. Dąb Nutmeg Deska została zaprojektowana dokładnie z tą myślą. To starannie dobrana dębowa deska z fornirem, która ma być spokojnym tłem, a jednocześnie dodać wnętrzu charakteru. Za tym wrażeniem stoją konstrukcja o grubości 7-10 mm, smukła konstrukcja z fornirem dębowym, która wciąż daje wrażenie prawdziwego drewna, montaż w systemie klik, z którym poradzi sobie także doświadczony majsterkowicz oraz łatwa pielęgnacja przy użyciu zwykłych środków do sprzątania.
Kluczowe cechy
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 193 mm |
| Długość | 1980 mm |
| Grubość | 10 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.6 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Lakier ultramatowy |
| Właściwości | Fazowanie czterostronne, Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Odcienie Dębu |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Spokojny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Life Authentic Plank |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5G |
| Konstrukcja | Fornir |
| Gwarancja | 15 lat |
| Materiał rdzenia | Płyta HDF |
| Resandable | Not resandable |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 32 |
| Numer artykułu | LTCLRW4001-193 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB NUTMEG DESKA FORNIR w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.