Kolekcja Classic Nouveau
DĄB NOUVEAU BLONDE 200
Dąb Nouveau Blonde to pokryta matowym lakierem najwyższej klasy deska podłogowa z białym pigmentem, bazująca na wszystkich naturalnych wariacjach kolorystycznych dębu. Może zawierać duże sęki. Szczotkowana, z mikrofazą na krawędziach.
539,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 1207,36 zł
Długość
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.24 m²
1 opakowanie = 2.24m²
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Dąb Nouveau Blonde to wybarwiona na biało i pokryta matowym lakierem najwyższej klasy 1‑lamelowa deska podłogowa obejmująca pełną paletę naturalnych i zróżnicowanych barw dębu. Może zawierać duże sęki. Szczotkowana, krawędzie z mikrofazą.
Kluczowe cechy
Wyprodukowano w Szwecji
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 187 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Jasna Biel |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Żywy |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Classic Nouveau |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5S |
| Konstrukcja | 3-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Lamela sosnowo-świerkowa |
| Resandable | 2-3 times |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 54 |
| Numer artykułu | 151N8AEKP1KW200 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB NOUVEAU BLONDE w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.