20 %
Kolekcja Life Authentic Herringbone
DĄB JODEŁKA SAGE LEWA
Bogate, ziemiste brązowe odcienie i ponadczasowy wzór jodełki definiują tę podłogę. Ultramatowa, szczotkowana powierzchnia dodaje naturalnego uroku i ciepła, tworząc spokojną, przytulną atmosferę w każdym wnętrzu.
279,00 zł/m²349,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 220,13 zł
Tile direction
Ilość
m²
szt.
Razem: 0.789 m²
1 opakowanie = 0.789m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Dodaj ciepło i styl do każdego pomieszczenia dzięki tej podłodze, która łączy wyrafinowany design z naturalnym urokiem. Wzór jodełki nadaje ponadczasowy charakter, a bogaty, ziemisty brązowy ton – znów modny – wraz z ultramatową, szczotkowaną powierzchnią w modelu Dąb Sage Jodełka tworzy spokojną i elegancką atmosferę, wprowadzając do domu przytulny klimat.
Kluczowe cechy
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 121 mm |
| Długość | 593 mm |
| Grubość | 10 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.6 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę |
| Wykończenie powierzchni | Lakier ultramatowy |
| Właściwości | Fazowanie czterostronne, Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Miedziany Brąz |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Miejski |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Life Authentic Herringbone |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak, do 27°C |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Unifit X |
| Konstrukcja | Fornir |
| Gwarancja | 15 lat |
| Materiał rdzenia | Płyta HDF |
| Resandable | Not resandable |
| Numer artykułu | LTCLRW5004L-121 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB JODEŁKA SAGE w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.




