21 %
Bestseller
Kolekcja Large Herringbone
DĄB JODEŁKA AB ZGASZONY BIAŁY
Dobry wybór, gdy chcesz wprowadzić do wnętrza jasnym, czystym i lekkim charakterze. 2-warstwowa dębowa podłoga w jodełkę z takimi atutami jak możliwość ponownego cyklinowania.
459,00 zł/m²579,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 1057,54 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.304 m²
1 opakowanie = 2.304m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Pierwsze wrażenie przy Dąb Jodełka AB Zgaszony Biały to atmosfera: jasna, czysta i lekka, dzięki której pomieszczenie od razu wydaje się bardziej dopracowane. To starannie dobrana dębowa podłoga w jodełkę, która ma być spokojnym tłem, a jednocześnie dodać wnętrzu charakteru. Za tym wrażeniem stoi konstrukcja o grubości 9–11 mm oraz możliwość cyklinowania 3–4 razy, dzięki czemu podłoga może towarzyszyć Ci przez kolejne etapy życia wnętrza. Długie linie desek budują spokojne, skandynawskie tło, które pasuje zarówno do minimalistycznych aranżacji, jak i bardziej eklektycznych, warstwowych wnętrz.
Kluczowe cechy
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 120 mm |
| Długość | 600 mm |
| Grubość | 11 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę |
| Wykończenie powierzchni | Olej |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Ciepły Jasny |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Spokojny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Large Herringbone |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona |
| Łączenie | Tongue & Groove |
| Konstrukcja | 2-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Sklejka brzozowa |
| Resandable | 2 times |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 44 |
| Numer artykułu | 111PABEKDWKE600 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB JODEŁKA AB ZGASZONY BIAŁY w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.




