19 %
Kolekcja Large Herringbone
DĄB JODEŁKA AB CRÈME BIAŁY
Premium parkiet dębowy w jodełkę z wykończeniem białym olejem i subtelnym zróżnicowaniem barwy. Szczotkowana dla wyrazistej tekstury, z mikrofazą na wszystkich czterech krawędziach, aby podkreślić elegancki wzór i naturalne usłojenie.
499,00 zł/m²619,01 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 1149,69 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.304 m²
1 opakowanie = 2.304m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Dąb AB Crème Biała Jodełka to premium 2-warstwowy parkiet wykonany ze starannie selekcjonowanego dębu, o umiarkowanym zróżnicowaniu barwy i nielicznych sękach. Każda paczka zawiera elementy lewe i prawe, przeznaczone do klejonego montażu w jodełkę. Hojne wymiary podkreśla czterostronna mikrofaza, a szczotkowana, olejowana białym olejem powierzchnia wydobywa naturalny rysunek i strukturę drewna.
Kluczowe cechy
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 120 mm |
| Długość | 600 mm |
| Grubość | 11 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Wzór w jodełkę |
| Wykończenie powierzchni | Olej |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Ciepły Jasny |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Spokojny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Large Herringbone |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona |
| Łączenie | Tongue & Groove |
| Konstrukcja | 2-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Sklejka brzozowa |
| Resandable | 2 times |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 45 |
| Numer artykułu | 111PABEKFVKE600 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB JODEŁKA AB CRÈME BIAŁY w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.