51 %
Kolekcja Harmony
DĄB GRANITE 242
Dąb Granite to barwiona na szarobrązowo, lakierowana deska 2‑lamelowa z matowym wykończeniem i w rustykalnym stylu, z dużym zróżnicowaniem barwy. Szczotkowana dla wyrazistego odczucia naturalnego drewna. Może zawierać duże sęki.
259,00 zł/m²525,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 753,69 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.91 m²
1 opakowanie = 2.91m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Dąb Granite to barwiona na szarobrązowo, lakierowana deska 2‑lamelowa z matowym wykończeniem i w rustykalnym stylu, z dużym zróżnicowaniem barwy. Szczotkowana dla wyrazistego odczucia naturalnego drewna. Może zawierać duże sęki.
Kluczowe cechy
Wyprodukowano w Szwecji
Podloga lamelowa typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 200 mm |
| Długość | 2423 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 2-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Właściwości | Wędzona w jasnym odcieniu, Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Ciepła Szarość |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Żywy |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Harmony |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5S |
| Konstrukcja | 3-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Sosna / świerk / olcha |
| Resandable | 2-3 times |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 23 |
| Numer artykułu | 152N6REKGGKW240 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB GRANITE w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.