45 %
Kolekcja Da Capo
DĄB DUSSATO
Bardzo rustykalny dąb to ozdoba tej 2-lamelowej deski z dużymi sękami i pęknięciami. Olejowana, wędzona i wybarwiona na biało. Szczotkowana i ręcznie żłobiona, z fazowanymi krawędziami.
239,00 zł/m²431,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 518,63 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.17 m²
1 opakowanie = 2.17m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Dąb Dussato to bardzo rustykalna deska 2‑lamelowa z dużymi sękami i pęknięciami, które nadają podłodze postarzony wygląd. Deska olejowana, wędzona i barwiona na biało. Każda deska jest szczotkowana i ręcznie żłobiona dla uzyskania unikalnej powierzchni. Fazowane krawędzie. Ze względu na specjalny design i konstrukcję podłoga pracuje w sposób, przy którym mogą występować niewielkie szczeliny między deskami. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z firmą Kährs. Bezpośrednio po ułożeniu należy przeprowadzić olejowanie podłogi .
Kluczowe cechy
Podloga lamelowa typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 190 mm |
| Długość | 1900 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 2-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Olej |
| Właściwości | Fazowanie czterostronne, Ręcznie żłobiona, Wędzona w jasnym odcieniu, Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Ciepła Szarość |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Wyrazisty |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Da Capo |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5G |
| Konstrukcja | 3-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Lamela sosnowo-świerkowa |
| Resandable | 2-4 times |
| Numer artykułu | 152XDDEKFHKW195 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB DUSSATO w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.