20 %
Kolekcja European Naturals
DĄB CORNWALL 242
Dąb Cornwall to klasyczna, pokryta matowym lakierem najwyższej klasy deska podłogowa o naturalnym zróżnicowaniu barwy dębu. Może zawierać duże sęki. Szczotkowana, z fazowanymi krawędziami.
399,00 zł/m²499,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 1085,28 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.72 m²
1 opakowanie = 2.72m²
2.72 m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Dąb Cornwall to klasyczna 1-lamelowa deska podłogowa, wykończona matowym lakierem, z naturalnym zróżnicowaniem barwy dębu. Może zawierać duże sęki. Szczotkowana z fazowanymi krawędziami.
Kluczowe cechy
Wyprodukowano w Szwecji
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 187 mm |
| Długość | 2420 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Właściwości | Fazowanie czterostronne, Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Odcienie Dębu |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Żywy |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja European Naturals |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5S |
| Konstrukcja | 3-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Lamela sosnowo-świerkowa |
| Resandable | 2-3 times |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 34 |
| Numer artykułu | 151L8AEK09KW240 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB CORNWALL w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.




