21 %
Kolekcja Life Essential
DĄB COCONUT CREAM SZEROKA FORNIR
Jasna, mleczna dębowa deska w łagodnym kremowym odcieniu, z nielicznymi sękami. Czterostronna mikrofaza oraz ultramatowy lakier, który redukuje odbicia światła i chroni przed codziennym zużyciem.
189,00 zł/m²239,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 615,76 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 3.258 m²
1 opakowanie = 3.258m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Mleczny, kremowy, jasny kolor przywodzący na myśl tropikalne piaszczyste plaże - to doskonały opis deski Coconut Cream. To szeroka, barwiona 1-lamelowa elegancka deska z kolekcji Life. Cechuje się niewielką liczbą sęków i autentycznym wyglądem.
Czterostronna mikrofaza nadaje desce klasyczny wygląd. Innowacyjny, matowy lakier eliminuje refleksy światła, chroniąc jednocześnie drewno przed codziennym zużyciem.
Kluczowe cechy
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 150 mm |
| Długość | 1810 mm |
| Grubość | 7 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 0.6 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Gładka |
| Kolor | Jasna Biel |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Spokojny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Life Essential |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5G |
| Konstrukcja | Fornir |
| Gwarancja | 15 lat |
| Materiał rdzenia | Płyta HDF |
| Resandable | Not resandable |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 51 |
| Numer artykułu | LTCLRW3001-150 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB COCONUT CREAM SZEROKA FORNIR w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.