53 %
Kolekcja Element
DĄB BRIGHT 200
Pudrowo białe wykończenie, które podkreśla naturalne zróżnicowanie barwy dębowej deski i uwydatnia mikrofazę. Całości dopełnia szczotkowana powierzchnia i matowy lakier, który zmniejsza odbicia światła i chroni powierzchnię.
279,00 zł/m²590,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 504,99 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 1.81 m²
1 opakowanie = 1.81m²
100+ m² na stanie
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Pudrowo biała powierzchnia modelu Dąb Bright wydobywa naturalne zróżnicowanie barw desek z tej serii i podkreśla krawędź mikrofazy. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wzmocnić naturalny charakter drewna. 4-stronna mikrofaza gwarantuje klasyczny wygląd deski. Matowy lakier chroni ją przed codziennym zużyciem.
Kluczowe cechy
Wyprodukowano w Szwecji
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 151 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Lakier matowy |
| Właściwości | Czterostronna mikrofaza , Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Jasna Biel |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Żywy |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Element |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5S |
| Konstrukcja | 3-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Sosna / świerk / olcha |
| Resandable | 2-3 times |
| Współczynnik odbicia światła LRV | 61 |
| Numer artykułu | 151N5AEK0WKW200 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB BRIGHT w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.