19 %
Kolekcja Artisan
DĄB EARTH
Dąb Earth to ekskluzywna podłoga w rustykalnym wykończeniu. Olejowana, mocno wędzona. Szczotkowana i ręcznie żłobiona powierzchnia, fazowane krawędzie. Podłogę należy zaolejować bezpośrednio po ułożeniu.
339,00 zł/m²419,00 zł/m²
Ceny z VATCena za opakowanie 735,63 zł
Ilość
m²
szt.
Razem: 2.17 m²
1 opakowanie = 2.17m²
Chwilowo brak w magazynie, przewidywany powrót na stan 3 lipca
Rekomendowany zapas: 10% dla podłóg wzorzystych, 5% dla pozostałych.
Przejdź do
Charakter
Dąb Earth to ekskluzywna 1‑lamelowa deska podłogowa w rustykalnym wydaniu. Olejowana, mocno wędzona. Szczotkowana i ręcznie żłobiona powierzchnia, fazowane krawędzie. Podłoga wymaga zaolejowania bezpośrednio po montażu.
Kluczowe cechy
Deska typu premium
Ogrzewanie podlogowe
Prawdziwe drewno
- PielęgnacjaZamontuj i ciesz sięDodatkowa pielęgnacja
- Ekspozycja na słońceZawsze jak noweZ czasem nabiera charakteru
- CharakterCzysty i nowoczesnyWyrazisty
- Widoczne wykończenieUltramatSatyna
- MontażŁatwy montaż (DIY)Profesjonalny montaż
O produkcie
Informacje o produkcie
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 190 mm |
| Długość | 1900 mm |
| Grubość | 15 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej (mm) | 3.5 mm |
| Wygląd i wzór | |
| Wzór | Deska 1-lamelowa |
| Wykończenie powierzchni | Olej |
| Właściwości | Fazowanie czterostronne, Wędzona, Ręcznie żłobiona, Szczotkowana powierzchnia |
| Kolor | Delikatny Brąz |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Klasyfikacja | Dynamiczny |
| Informacje ogólne | |
| Kolekcja | Kolekcja Artisan |
| Ogrzewanie podłogowe | Tak |
| Metoda montażu | Klejona, Pływająca |
| Łączenie | Woodloc® 5G |
| Konstrukcja | 3-warstwowa |
| Gwarancja | 30 lat |
| Brinell value | 3,7 |
| Materiał rdzenia | Lamela sosnowo-świerkowa |
| Resandable | 2-3 times |
| Numer artykułu | 151YCDEKFCKW195 |

Planer podłóg
Zobacz tę podłogę w naszym Planerze podłóg
Zobacz DĄB EARTH w swoim domu w naszym interaktywnym Planerze podłóg. Testuj różne ustawienia i oświetlenie, aby znaleźć idealne dopasowanie do Twojego stylu.